Buna, v-ar interesa un schimb cu Renault Scenic,SUV, diesel , 2004, 1,9cc., 120cp., 65000km, 6+1 trepte viteza, calculator bord, inmatriculata , masina este adusa in tara din 2007 , unic proprietar in Ro., au fost schimbate cosumabilele toate, distributia si altele la care am factura, consum mic, ca dotari este full , fara piele si genti aluminiu, etc., cu ceva diferenta din partea mea ?
Cu stima .